groenten
Inspiratie

De markt in Bormes les Mimosas

artisjokken

Als je in Zuid Frankrijk bent moet je absoluut even naar het pittoreske dorpje Bormes les Mimosas. Ik schreef al eerder een blogpost hierover met de mooie oude deuren in Bormes. bormes les mimosas

De lokale markt in Bormes is op woensdag ochtend, op het parkeerterrein aan het begin van het dorp. Je kunt de auto parkeren bij de parkeergarage.
Ga vooral met mooi weer. Met slecht weer staan er maar een aantal kramen is mijn ervaring.

zomerhoed

markt in bormes

Om de markt zijn een aantal mooie terrasjes waar je lekker kunt lunchen of koffie kunt drinken. hoeden

jampotjes

Deze kraam met jam en geitenkaasjes was zo mooi gestyled, een plaatje om te zien.

kaas op de marktdoeken

borden

Mooie aardewerk…

servies

zeep

zeep op de markt

tomaten

Wat een prachtkleuren de groente. Wist je dat men de groentes op een bepaalde kleur sorteert bij het neerleggen? Dus juist contrasterende kleuren: rood naast groen, paars bij geel. Dit maakt het aantrekkelijker voor het oog, voor de klant.
Ik wil zelf ook beter opletten met deze kleuren met foto’s maken van eten.

groente

bloemen

En wat een geluk, pioenrozen op de markt. Eigenlijk wel mooie foto geworden met het roze en het donker.

 

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.